Pro cyklisty: Ochranné kryty jízdních kol, nebo elektrokol na nosiče na tažné zařízení a kouli.

Cestujete často s Vašimi koly a necháváte kola na nosiči s autem zaparkovaná mimo garáž na veřejných místech? Pak doporučujeme naše ochranné kryty! Chrání kola před nepřízní počasí, proti odlétajícím nečistotám a prachu na cestách i před zraky nenechavců. Nabízíme čtyři velikosti těchto ochranných krytů:

1)  kryt na 1-2 jízdní kola černý, nebo tmavě šedý 1600 Kč, světle šedý 1800 Kč 

      kryt na 3-4 jízdní kola černý, nebo tmavě šedý 1900 Kč, světle šedý 2100 Kč

2)  kryt na 1-2 elektrokola černý, nebo tmavě šedý 1800 Kč, světle šedý 2100 Kč

      kryt na 3-4 elektrokola černý, nebo tmavě šedý 2100 Kč, světle šedý 2400 Kč

Kryty mají po stranách zipy rozepínatelné směrem nahoru. Díky nim se kryt snadno nasazuje a lze snadno sundat krajní kolo i když je kryt nasazen. Zipy jsou dole zajištěné sponou proti rozepnutí za jízdy. Kryt je vespod nosiče připevněn pomocí dvou nastavitelných popruhů se sponami. Dále se kryt zajistí (a současně stáhne) pomocí dlouhého popruhu s přezkou po celém obvodu a rovněž pomocí dalšího dlouhého popruhu s přezkou napříč. Aby se na popruhy při sejmutí krytu nešlapalo, lze je ihned po rozepnutí zasunout do našitých kapes. Na bocích jsou dvě ucha pro snadnější manipulaci.

Materiál: černá,  tmavě a světle šedá nepromokavá PES tkanina. Hmotnost krytu do 3kg, dodáváme v textilním úložném sáčku.

světle modrý kryt na 1-2 kola           černý kryt na 3-4 kola

Kryty jsme testovali při jízdě, ani při rychlosti 110Km/ hodinu se nevyskytl žádný problém.