dětem- dekorace, kapsáře, tiché knížky, padáky a tunely na cvičení, potahy autosedaček a kočárků, polotovary na tvoření

Již více než deset let se věnujeme práci s malými dětmi a jednou z činností je i organizování různých akcí pro rodiny s dětmi. Pro tyto akce pak tvoříme potřebné dekorace,  kulisy na divadelní představení, jednoduché kostýmy pro děti, různé kapsáře.

Pro cvičení rodičů s dětmi ušijeme prolézací látkové tunely, padák, klauna, nebo lva, kterému pak do tlamy děti mohou vhazovat míčky, na míru zhotovíme i látkové domečky apod. Rovněž opravíme klasickou trampolínu a různé potahy matrací a molitanových tvaru a kostek. Dále můžeme nabídnout stříšku s třásněmi na tunel vytvořený ze stepbedniček, ušijeme chodníček se stopami apod. Vše z dostupných látek na trhu, pouze zákazník volí barevné provedení. Obvykle je každý výrobek originálem zhotovený na přání. Lze si dodat vlastní materiály.

Pro programy Tvoření rodičů s dětmi nabízíme jednoduché polotovary, které děti vyplnují vatelínem, kelímkem, anebo jen příšívají vlásky, knoflíky apod. a získávají tak vlastnoručně vyrobené 3D hračky, např. papouška, sovu, rybku (později doplníme obrázky).

Opravujeme potahy autosedaček, nebo kočárků.

Tichá knížka s různými typy zapínání pro rozvoj jemné motoriky dětí.

Chobotnice z tábora ušitá z dětských punčoch (plněná senem) a tunel s třásněmi na stepbedýnky:

 Dekorace- strom, na větvích jsou našité suché zipy, je tak možné jej zdobit květy, ovocem apod.

Potahy na matrace na hraní pro děti: